PODŁOGI DREWNIANE
Oferujemy Państwu najwyższej jakości podłogi z najszlachetniejszych rodzimych gatunków dębu i jesionu. Wysoka jakość produkcji i odpowiedni dobór powłok gwarantują długą żywotność i niepowtarzalne piękno drewnianej podłogi.
Panujące obecnie trendy skłaniają nas do poszukiwań produktów jak najbardziej naturalnych, a jednocześnie nowoczesnych i ponadczasowych. Tak zrodził się pomysł na stworzenie unikatowej serii produktów wykończonych wysokiej jakości lakierami i woskami olejnymi. Każda z naszych podłóg ma niepowtarzalny charakter i zawsze powstaje na indywidualne zamówienie klienta.
Pasja tworzenia daje nam możliwość zaprezentowania Państwu kolekcji zainspirowanej czterema porami roku, stworzonej z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Każda z nich przedstawia unikatową serię litych podłóg drewnianych o odmiennym charakterze i różnych formach wykończenia powierzchni. Lita podłoga zapewnia wysoki komfort użytkowania, pozwala poczuć pod stopami prawdziwą, naturalną podłogę, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Różnorodność stylów i kolorów daje impuls wyobraźni, pozwala tworzyć oryginalne, niepowtarzalne aranżacje.